Pogotowie komputerowe Słupsk
 • Pogotowie komputerowe Słupsk
  Pogotowie komputerowe Słupsk

  Ekspresowe interwencje dla użytkowników domowych.
  Profesjonalna obsługa informatyczna firm i instytucji

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66
 • Usuwanie wirusów, trojanów
  Usuwanie wirusów, trojanów
  Usuwanie wirusów, trojanów i spyware, gdy system zostanie zainfekowany przez wirusy lub inne złośliwe oprogramowanie, ważne jest, aby móc liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66

   
  Czytaj więcej
 • Odzyskiwanie danych
  Odzyskiwanie danych
  Jeśli Twój dysk twardy uległ uszkodzeniu i trzeba odzyskać informacje zapisane na dysku, możemy Ci pomóc. Niestety odzyskanie danych nie jest gwarantowane w 100%. Mamy dostęp do specjalnych narzędzi, które pomogą odzyskać dane z uszkodzonych dysków.

  TELEFON ALARMOWY

  +48 601 33 10 66

   

   
  Czytaj więcej
 • Informatyka śledcza
  Informatyka śledcza
  Informatyka śledcza to dostarczanie elektronicznych środków dowodowych (ang. computer forensics), czyli zespół działań i czynności, które polegają na zabezpieczeniu, przeszukiwaniu i wykrywaniu dowodów nadużyć i przestępstw dokonanych z użyciem komputera.

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66

   
  Czytaj więcej
 • Rozwiązania dla małej firmy
  Rozwiązania dla małej firmy

  Każda firma na początku jest mała. Wiemy z doświadczenia, jakie korzyści dają właściwe narzędzia. Narzędzia, które pomagają Ci rosnąć i rosną wraz z Tobą. Narzędzia, dzięki którym małe zespoły mogą wywierać wielki wpływ.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie
  Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie
 • Najlepszy hosting dla Twojej strony internetowej i poczty elektronicznej.
  Najlepszy hosting dla Twojej strony internetowej i poczty elektronicznej

  dHosting.pl

  Czytaj więcej

Aplicom - Usługi Informatyczne i Biurowe Tomasz Sójka

KomputerOferujemy zarówno pojedyncze interwencje jak również stałą obsługę ryczałtową. W przypadku usterek, których nie można usunąć na miejscu udostępniamy klientowi sprzęt zastępczy. Nasze działania staramy się opierać o najnowsze zdobycze techniki i nowe technologie. Nasi klienci koncentrują się na kluczowych obszarach swojej działalności podczas gdy my zapewniamy stabilność i niezawodność sprzętu na którym pracują. Serwisujemy sprzęt z systemami Windows, Linux, MAC iOS, Android. Usuwamy szkodliwe oprogramowanie, odzyskujemy utracone dane oraz przeprowadzamy również transkrypcje i przepisywanie tekstów.

Potrzebujesz pomocy, doradztwa lub innego wsparcia z naszej strony, zadzwoń +48 601 33 10 66

Naprawa urządzeń biurowych

Naprawa urządzeń biurowych

Naprawa i konfiguracja urządzeń biurowych: drukarek, kserokopiarek, kombajnów drukujących, skanerów, czytników kodów. Integracja nowoczesnych rozwiązań z istniejącymi systemami handlowo magazynowymi.

Serwis komputerów i laptopów

Serwis komputerów i laptopów

Kompleksowy serwis komputerów stacjonarnych i laptopów: wymiana układów chłodzenia, naprawa po zalaniu, wymiana gniazd, elementów obudowy, klawiatur i matryc LED i LCD. Modernizacje, dyski SSD, RAM, CPU, GPU

Konfiguracja routerów i sieci komputerowych

Konfiguracja routerów i sieci komputerowychKonfiguracja: urządzeń sieciowych, dostępu do internetu (Orange, neostrada, Dialog, Toya, Forweb, Netia, Play, itp) ograniczenia dostępu, hotspot, radiolinie. Modernizacja istniejących i wykonywanie nowych instalacji sieciowych.Konfiguracja zapory sieciowej - internetowej (firewall)

Sprzęt informatyczny i oprogramowanie

Sprzęt informatyczny i oprogramowanieProwadzimy doradztwo w zakresie doboru sprzętu jak i oprogramowania, wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danychOdzyskujemy utracone dane z większości nośników elektronicznych: dyski magnetyczne, dyski SSD, dyski hybrydowe, karty pamięci, pendrivie, płyty CD i DVD, telefony i smartfony. Zadzwoń wycena nic nie kosztuje.Archiwizacja i odzyskiwanie danych komputerowych

Strony i sklepy internetowe

Strony i sklepy internetoweWykonujemy kompleksowo strony firmowe, sklepy internetowe, portale branżowe. Zapewniamy obsługę fotograficzną oraz graficzną.Tworzenie stron internetowych

A A A

W XXI wieku firma, która nie posiada własnej strony internetowej, z własnej woli spycha się w niebyt. Dzisiaj większość potencjalnych klientów wykorzystuje Internet jako źródło wiedzy nie tylko o bieżących wydarzeniach, ale również o firmach oferujących towary lub usługi, których w danym momencie potrzebują. Specjaliści APLICOM pomogą Twojej firmie zaistnieć w Internecie.

Podstawowa informacja o firmie

Najprostszym sposobem zaprezentowania się firmy w Internecie, jest utworzenie choćby prostej wizytówki w Internecie zawierającej informacje o firmie, towarach i usługach, które oferuje oraz danych teleadresowych. Umożliwia ona zaistnienie firmy w wyszukiwarkach internetowych, które są dla potencjalnych klientów głównym źródłem informacji.

Rozszerzona informacja o produktach firmy

Firmy, które oferują bogatą gamę produktów powinny zaprezentować na swojej stronie internetowej większą ich ilość. Np. firma oferująca artykuły motoryzacyjne powinna stworzyć stronę, która w wyszukiwarkach znajdzie się pod hasłami "Słupsk oleje do samochodów", "Słupsk akumulatory samochodowe", itp. To wymaga, aby w witrynie firmy pojawiły się oddzielne strony poświęcone tym produktom.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

Z pewnością niejednokrotnie szukałeś w Internecie informacji o jakiejś firmie lub produkcie. Z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że zrobiłeś to za pomocą wyszukiwarki internetowej. Wyszukiwarki internetowe takie jak np. Google są podstawową metodą wyszukiwania informacji w Internecie. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja firma i jej oferta pojawiała się na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Nasi specjaliści pomogą podnieść pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania lub wykorzystać system płatnych linków reklamowych Google Adwords.

Tworzenie sklepów internetowych

Handel w Internecie ma coraz większy udział w handlu ogółem. Pozwala na ekspansję firmy na rynek ogólnopolski, a być może również o większym zasięgu. Z pewnością konkurencja spoza Twojego regionu, oferuje poprzez Internet te same produkty, które oferujesz, pomniejszając Twój rynek zbytu.

Aplikacje internetowe

Być może zastanawiałeś się kiedyś, że dobrze byłoby posiadać program, który umożliwiłby korzystanie z informacji, które znajdują się na firmowych serwerach w dowolnym miejscu w którym się znajdujesz lub w którym znajdują się Twoi pracownicy. Z niektórych informacji i możliwości, np. składania zamówień przez Internet mogliby korzystać Twoi klienci. APLICOM wdraża te pomysły w życie.

Nie pozostań w tyle za konkurencją, stwórz swoją stronę internetową już dzisiaj!

Umów się z nami na spotkanie.

Aplicom - Pogotowie komputerowe Słupsk

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd