Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

To naprawdę chwila, gdy zauważysz, że ważny plik został usunięty z telefonu lub tabletu z Androidem. Może ten plik był odbiciem szczęśliwych chwil, których nie możesz przeżyć na nowo, lub był to dokument, którego potrzebujesz w pracy.
Utrata pliku jest bolesna niezależnie od przypadku. Przyczyną utraty danych w systemie Android lub iOS może być przypadkowe usunięcie, brak kopii zapasowej, błędy rootowania, nieprawidłowe działanie karty pamięci i tak dalej.

A co jeśli zdasz sobie sprawę, że nie możesz znaleźć ważnego pliku w telefonie? Czy jest sposób, aby to odzyskać?

Cóż, w tym miejscu pojawia się oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida!

Jak działa oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida?

Problem polega na tym, że po usunięciu pliku jego dane nie są całkowicie usuwane. Android oznacza to miejsce jako puste i traktuje plik jako brakujący. W związku z tym nie można zobaczyć pliku, a miejsce to może zostać nadpisane przez nowe pliki. Kiedy to miejsce jest zajęte przez oryginalne pliki, możesz powiedzieć, że plik został utracony.

Ponieważ większość telefonów z systemem Android nie ma kosza, nie można za jego pośrednictwem odzyskać danych. Ostatecznie do ratowania plików można zastosować oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida. Oprogramowanie może przeszukiwać pamięć telefonu z systemem Android w celu wyszukania stron oznaczonych cyfrą 0 w celu zlokalizowania danych, które można odzyskać.

Ponadto narzędzie dzieli z powrotem możliwe do odzyskania dane, nadając im jednocześnie możliwy do odzyskania format. Zaleca się również korzystanie z narzędzi do odzyskiwania danych, gdy tylko plik zostanie usunięty, aby szansa na odzyskanie danych była dość wysoka.

Aby odzyskać dane, zwykle wykonywane są trzy proste kroki:

  1. Pomyślne połączenie urządzenia z komputerem, na którym jest zainstalowane oprogramowanie do odzyskiwania
  2. Wybór typu pliku, a następnie skanowanie
  3. Wybór żądanych plików i odzyskiwanie danych

pile of smartphones 770x285

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd