Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Odczuwasz spadek działania twojego łącza internetowego?

Sprawdzałeś czy podpisana przez ciebie umowa na Internet jest zgodna z parametrami jakie oferuje Ci twój dostawca. Wykonaj test prędkości działania twojego łącza internetowego i przekonaj się o jego wydajności. PRO Speed Test pomoże Ci wskazać czy twój operator oferuje Ci takie parametry usługi za które płacisz. Pamiętaj zanim wykonasz test prędkości swojego łącza, wyłącz wszystkie usługi i pobieranie plików w tym czasie, tylko wtedy otrzymasz prawidłowy wynik na PRO Speed Test.

Jak przetestować łącze?

Test łącza sprawdzi szybkość z jaką następuje wymiana danych. Po skończeniu testu szybkości pobierania, PRO Speed Test przetestuje szybkość uploadu. Jeśli chcesz aby twój wynik mierzenia był jak najbardziej prawidłowy, to nie używaj swojego połączenia internetowego podczas działania aplikacji. Pamiętaj, iż twoja szybkość internetu jest mierzona w kbps, czyli (kilobity za sekundę). 1024 Kbps to 1Mb/s.

Od 1 grudnia 2018 r. konsumenci mogą korzystać z systemu pomiarowego PRO Speed Test, dostępnego na stronie pro.speedtest.pl.

 

Prędkość twojego Internetu możesz sprawdzić również korzystając z poniższych linków

Speed test

GTS - Noc

Speedtest od Ookla – globalny test prędkości łącza ...

Vectra

Prędkość internetu

Komputer Świat - Speed Test - Test prędkości łącza internetowego

 

nasz przykładowy wynik

Test prędkości w Vectra Biznes

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!